Kontakt os

Har du spørgsmål til hjemmesiden, dit medlemsskab eller kunne du tænke dig at blive sponsor, så er du meget velkommen til at kontakte os.

Har du forslag til, hvem der skal på Hjallerup Musikforenings program næste sæson, eller spiller du i eller er agent for et band/ kunstner, der passer ind i musikforenings profil, er du meget velkommen til at tage kontakt til os

Bestyrelsen

Formand:
Charlotte Hove
Email: charlotte@hjallerup-musikforening.dk
Mobil: 2523-6732

Næstformand:
Søren Bak
Email: soeren@hjallerup-musikforening.dk
Mobil: 2076-2297

Bestyrelsesmedlem:
Karin Vad
Email: karin@hjallerup-musikforening.dk
Mobil: 2531-0065

Bestyrelsesmedlem:
Henrik Mikkelsen
Email: henrik@hjallerup-musikforening.dk
Mobil: 2373-1713

Suppleant
Jens Frilev
Email: jens@hjallerup-musikforening.dk
Mobil: 2757-8799

Ekstern kasserer:
Johannes Hove
Email: Johannes.hove@stofanet.dk
Mobil: 2323-7024

Bookning af musiklokaler:
Allan Skriver
Email: allan.skriver@99454545.dk
Mobil: 6091-5461

Hjallerup Musikforening
9520 Hjallerup
CVR Nr. 30232968